Office Manager

Az Asura Technologies Ltd. Mesterséges Intelligenciára épülő parkolási, forgalom figyelő és biztonsági rendszereket tervez, fejleszt és telepít világszerte, melyekbe saját fejlesztésű videó analitikai- és rendszámfelismerő szoftvereinket építjük be. Az Asura világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket.

Egyre bővülő budapesti irodánkba keresünk Office Manager munkakörbe új kollégát az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Adminisztratív teendők koordinálása, kezelése, szervezése
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezésében, koordinálásában való aktív részvétel
  • Iratok szakszerű kezelése, tárolása
  • Kommunikáció a partnerekkel, szállítókkal, szolgáltatókkal
  • Irodaszerek, irodaberendezés beszerzése
  • Catering szogáltatások szervezése
  • A bérelt irodahelyiségeket érintő szervízelés, karbantartás biztosítása, szervezése
  • A kiküldetésen résztvevő kollégák adminisztratív és szervezési támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és precíz munkavégzés

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató környezetet
  • Versenyképes fizetést
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Munkavégzés helye: Budapest

Jónak tűnik!
Kérlek add meg a vezeték neved!
Kérlek add meg a kereszt neved!
Kérlek add meg az email címed!
Kérlek add meg a telefonszámod!

Hol találtál ránk?

Kérlek írj egy rövid bemutatkozást magadról!
Kérlek írd le milyen szükséges skillekkel rendelkezel!
Kérlek csatold az önéletrajzodat!

Jelentkezésem elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy személyes adataimat az ASURA Technologies Ltd. az adatkezelési tájékoztatóban megjelölt célból és feltételekkel kezelje.

Köszönjük a jelentkezésed! Hamarosan jelentkezünk!
Sajnos valami hiba történt! Kérlek próbáld újra!